سپرده گذاری تتر با سود روز شمار

سپرده گذاری در آیپولکس بصورت تتر با سود 36 درصد

آیپولکس جهت تامین نقدینگی معاملات اسپات ، سپرده گذاری بصورت تتر را برای کاربران خود فراهم کرده است تا بصورت روز شمار با نرخ درصد ثابت برای دارائی تتر (USDT) تعلق بگیرد.

نحوه محاسبه بصورت روزانه انجام میگیرد و بطور مثال از ساعت 00:00 روز 25 اسفند لغایت ساعت 00:00 روز 26 اسفند با نرخ درصد ثابت 36% سالانه و پرداخت بصورت روزانه برای شما محاسبه و واریز میگردد.

مثالی اول : کاربر X مبلغ 1000 تتر از آیپولکس خریداری میکند و 10 روز نگهداری میکند و بعد از آن از صرافی خارج میکند. مقدار سود روزشمار این کاربر در طی این مدت میشود 10 دلار که با احتساب دلار 27000 تومانی جمع سود 10 روز میشود 270.000 تومان

مثال دوم : کاربر Y مبلغ 5000 تتر از آیپولکس خریداری میکند و 10 روز نگهداری میکند و بعد از آن یک ارز دیگر میخرد. مقدار سود روز شمار این کاربر در طی این مدت میشود 50 دلار که با احتساب دلار 27000 تومانی جمع سود 10 روز میشود 1.350.000 تومان

نکات مهم :

  1. سود روزی که تتر ها برداشت یا تبدیل به ارز دیگر میشوند محاسبه نمیگردد . پس هنگامی که قصد پایان دادن به سپرده خود دارد باید بعد از ساعت 12 شب اقدام به برداشت یا تبدیل نمایید.
  2. پرداخت سود روزشمار زمانی که کاربر اقدام به برداشت و یا تبدیل نماید محاسبه و انجام میگیرد.
  3. میزان مدت سپرده گذاری حداقل 1 روز و حداکثر ∞  می باشد.
  4. کاربر نوسانات دلار نسبت به ریال را باید زیر نظر داشته باشد و مسولیت کاهش قیمت دلار برعهده کاربر می باشد.

انجام فراینده سپرده گذاری :

پس از عضویت در آیپولکس با اولین خرید ریالی خود میتوانید در بخش (خرید و فروش) تتر خریداری نمایید. اولین روز خرید جز محاسبه روزهای تعلق سود محسوب نمی شود و از ساعت 12 شب همان روز به بعد سیستم بصورت خودکار روزهای موجودی تتر شما رو محاسبه میکند.

 

برای اطلاعات بیشتر نیز میتوانید از طریق اپلیکیشن قسمت پشتیبانی و همچنین تلفن های 24 ساعته آیپولکس در ارتباط باشید.

 

دانلود اپلیکیشن از کافه بازار

دانلود اپلیکیشن از مایکت

اشتراک گذاری:

تگ ها:

آی پولکس | بازار خرید و فروش ارزهای دیجیتال | صرافی آنلاین