درباره ما

صرافی آیپولکس ، پلتفرم معاملاتی در زمینه خرید و فروش دارایی های دیجیتال در بستر وب و اپلیکیشن اندروید و ios می باشد که برای اولین بار در سال 1397 شروع به کار کرد.

آیپولکس در طول فعالیت نزدیک به 4ساله خود توانسته از فراز و نشیب‌های فراوانی عبور نماید. در ابتدا صرافی آیپولکس فعالیت خود را بر نقدکنندگی ارزهای استخراج شده در داخل کشور متمرکز کرده بود. تقریبا در همان دوران بود که آیپولکس توانست خود را در زمره‌ی اولین استارت‌آپ‌هایی قرار دهد که در زمینه‌ی خرید و فروش ارزهای دیجتال فعالیت می‌کنند.

 صرافی آیپولکس با گذشت زمان ، توانست اعتماد بسیاری از معامله گران در زمینه ارزهای دیجتال در کشور را کسب نماید. با پیشرفت خدمات شرکت روز به روز شمار کاربران و استفاده کنندگان از پلتفرم ایپولکس افزایش یافته و از همین رو صرافی آیپولکس نیز به پاس این همراهی امکانات خود رو طبق استاندارهای جهانی بروز نگه داشته و نیاز کاربران داخل را تامین می نماید.

 این شرکت در سال 1397 توانست که عنوان شرکت دانش بنیان را در زمینه طراحی و توسعه صفحات وب و نرم افزارهای اینترنتی با به دست آوردن مجوز رسمی کسب نماید. امروزه آیپولکس با توسعه‌ی تیم خود توانسته نیازهای داخل کشور را تامین کرده و با نیازسنجی کاربران روز به روز استاندارهای جدید را اضافه می نماید. با توجه به آن که ایپولکس اهداف بزرگی را برای آینده‌ی خود در نظر گرفته‌است، هر روزه در حال بهبود کیفیت خدمات خود و تیمش می باشد.

 برای آن که بتوانید از خدمات و امکانات صرافی بزرگ آیپولکس مطلع شوید می‌توانید هم‌اکنون ثبت نام نموده و از امکانات آی پولکس بهرمند شوید.